Panel používateľa

Korg ARP Odyssey

Korg ARP Odyssey

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Analógový syntetizátor

639 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Korg

Návrat legendy po 40 rokoch. Duofónny syntetizátor, ktorý zmenil svoju dobu. Toľko na úvod k veľkosti tohto nástroja. Klávesnica je vyskladaná z 37 užších kláves, bez rýchlostnej citlivosti a aftertouch funkcie. Polyfónia 2 hlasy v duofónnom režime, inak len 1 hlas. Oscilátory a filtre z pôvodnej verzie. Prínosnou novinkou je USB konektor. Medzi vstupmi nájdete 2x Pedal, Jack 6,3 mm TS, CV/Trigger/Gate IN Jack 3,5 mm TS. Medzi výstupmi zase slúchadlový výstup, Line a Balanced XLR výstup. Tento ARP Odyssey je navrhnutý tak, aby zachoval základné dizajnové prvky originálu. Nová verzia bola zmenšená na 86% originálnej verzie. Súčasťou balenia je aj kufor. Rozmery 502 x 380 x 120 m, hmotnosť 5 kg.

Všetky špecifikácie a podrobnosti si pokojne viete naštudovať na stránke výrobcu: https://www.korg.com/us/products/synthesizers/arpodyssey/specifications.php

Viem, neuľahčil som vám to, ale je toho toľko, že kým by som to pekne preformuloval do našej reči, bolo by už tesne pred ďalšími parlamentnými voľbami (a neboli by predčasné).

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie