Panel používateľa

Bonusy

Pri kúpe gitarového príslušenstva nad 25,-€ poštovné ZADARMO. Koronakríza nás núti robiť všelijaké kroky. Niekoho núti ísť na dovolenku do zahraničia, iného zase obviňovať z aktuálneho stavu všetkých naokolo a môže vás dokonca len tak z ničoho nič voviesť do omylu, však Dominika. Nás prinútila neúčtovať poštovné pri nákupe gitarového (a aj basgitarového - čo už s vami basgitaristi) príslušenstva v hodnote nad 25,-€. Zatiaľ sa netešte, stále sme chamtiví kapitalisti a aj to čo je zadarmo, až tak zadarmo nie je. Ďalšími podmienkami ako získať túto skvelú výhodu je platba vopred bankovým prevodom a dodanie poštou. Poštovné bude odrátané až po vytvorení objednávky, nemáme na taký e-shop čo to spraví hneď automatický.

Aby sme vám to sťažili ešte viac, lebo je to pre nás zábava, nasleduje zoznam kategórií produktov, na ktoré sa táto možnosť získania poštovného zadarmo vzťahuje:
- gitarové struny
- gitarové príslušenstvo
- náhradné diely na gitaru
- basgitarové struny
- basgitarové príslušenstvo
- náhradné diely na basgitaru

Ponuka platí aj pre produkty, ktoré na e-shope momentálne nenájdete, ale my vám ich samozrejme aj tak vieme zohať.

Zostaňte doma, počkajte na očkovanie a nakupujte u domácich obchodníkov, veď tí zo západného zahraničia majú peňazi aj tak dosť :P

Prihlásenie